Święta, święta...
Przygotowania do świąt rozpoczeliśmy pieczeniem pierników. Julka w tym roku piekła z nami( w zeszłym roku była w szpitalu po zabiegu i ją to ominęło). Bardzo Julce spodobało się wykrawanie pierniczków. Prawdziwa z niej gosposia. :-)
Później wybierała choinkę, a na koniec z tata ubierała choinkę. Chętnie brała bombki do rąk i starała się je zawiesić na choince, co nie zawsze jest łatwe. Zawiesiła też bombkę ozdobiona przez siebie na zajęciach rewalidacji w szkole.
Święta były wspaniałe. Mogliśmy je spędzać razem i to najważniejsze. Julka nawet zjadła zupę rybną (to prawdziwy sukces!).
Wszystko co miłe szybko się kończy...
 
Komentarze (1)
:
 
Witam znalazlam was przypadkiem. Mam 16letniego syna Piotra który też ma artrogrypozę i batdzo podobne dlonie jak Julia. Jeśli potrzebujecie informacji o dotychczasowym leczeniu jego służę pomocą. Moj e- mail ankaostapczuk@interia.pl pozdrawiam
Dodane 10.03.2016 o godz. 20:16 przez ANNA
Julka Stefaniak
O Julce
16 lipca 2011r. urodziła się nasza długo oczekiwana Córeczka Julka. Niestety los nie był dla niej łaskawy i Julka od urodzenia cierpi na rzadkie schorzenie jakim jest artrogrypoza (sztywność wielostawowa).
 
Created by Bentus