Turnus rehabilitacyjny w Zabajce
Udało się. Julka zdrowa i 1 września ruszyliśmy na turnus do Stawnicy. Piękna pogoda, miłe towarzystwo a przede wszystkim dobrze znani i lubiani przez Julkę rehabilitanci. To były naprawdę udane dwa tygodnie.
Julka bardzo cieszyła się na spotkanie z rehabilitantami szczególnie z ulubionym wujkiem Piotrkiem, ciocią Otylką i Malwiną. To były pracowite dwa tygodnie, ale bardzo owocne.
Córeczka nie rozchorowała się na turnusie (to bardzo cieszy).
Poza ciężką praca były też zajęcia popołudniowe bardziej "rozrywkowe" a także czas na zabawę z koleżankami i z kolegami. Dzieci tak pięknie się bawiły, że miło było na nie patrzeć. Zero kłótni, wszystkie zabawki wspólne.
Julka cudownie czuła się w towarzystwie dzieci w Zabajce. Szczególnie lubiła Amelką, Zuzię, Agatkę i Nicolasa....(znajomych z zeszłorocznego turnusu).
Z zajęć popołudniowych szczególnie jedne były bardzo ciekawe. Po raz pierwszy na turnusie ciocia Otylia poprowadziła sensoplasykę. Wspaniałe zajęcia. Wszyscy byliśmy ubrudzeni, ale ile było zabawy.
 
Dodaj pierwszy komentarz
:
 
Julka Stefaniak
O Julce
16 lipca 2011r. urodziła się nasza długo oczekiwana Córeczka Julka. Niestety los nie był dla niej łaskawy i Julka od urodzenia cierpi na rzadkie schorzenie jakim jest artrogrypoza (sztywność wielostawowa).
 
Created by Bentus