Urodziny
Julka skończyła sześć lat. Matko jak ten czas galopuje. Dni tak szybko mijają. Mamy wrażenie, że ten ostatni rok minął szczególnie szybko. Ale fakt jest taki, że przy Julce dni upływają nam bardzo szybko, bo w krótkim czasie trzeba zrobić dużo rzeczy. Ciągła organizacja dnia to nasza zmora a od września będzie jeszcze trudniej bo jak na sześciolatkę przystało Julka podlega obowiązkowi zerówki.
Oj to się dopiero będzie działo. Ale póki co mamy lato. I mimo codziennych zajęć próbujemy odpoczywać.
Tegoroczne urodziny były inne niż wszystkie. Julka pierwszy raz nie mogła doczekać się urodzin. Bardzo na nie czekała i ciągle o tym mówiła.

Julka pięknie dmuchała świeczki....ile razy...tego nie wie nikt. Najchętniej by w ogóle nie przestała.
Dziękujemy wszystkim, którzy o tym szczególnym dla nas dniu pamiętali. Julka była bardzo szczęśliwa.

Taka mała refleksja. Jak tak wspominamy ten trudny czas narodzin Julineczki i to jak Ona wtedy wyglądała (już nie mówię o tym jak my się martwiliśmy i co za trudne chwile przeżywaliśmy ) to poraża nas jaką długą i ciężką drogę przebyła Julka by być tu gdzie jest obecnie i by wyglądać i móc zrobić tak dużo jak umie teraz.

W tym miejscu muszę wspomnieć jedno nie bylibyśmy w tym miejscu gdzie jesteśmy z Julką gdyby nie Wasza Kochani "POMAGACZE" ogromna pomoc.

Dziękujemy wszystkim za wszystko. Najbardziej dziękujemy za 1% i za wszystkie wpłaty indywidualne. Bez tego nie było by możliwe doprowadzenie Julki to tego miejsca w którym jest dzisiaj.
 
Dodaj pierwszy komentarz
:
 
Julka Stefaniak
O Julce
16 lipca 2011r. urodziła się nasza długo oczekiwana Córeczka Julka. Niestety los nie był dla niej łaskawy i Julka od urodzenia cierpi na rzadkie schorzenie jakim jest artrogrypoza (sztywność wielostawowa).
 
Created by Bentus